O nas

Z miłości do natury

Nasze obiekty przygotowaliśmy tak, jak sami chcielibyśmy być ugoszczeni 🙂 Jest więc blisko przyrody, czysto i bardzo, bardzo naturalnie. Czego chcieć więcej?

Powidzki Park Krajobrazowy

Zauroczeni bogactwem fauny i flory Powidzkiego Parku Krajobrazowego chcemy pokazać jego skarby wszystkim miłośnikom przyrody. Wypocznij wśród zieleni!

Wypoczniesz jak nigdy

Zadowoleni goście są naszą największą motywacją do dalszej pracy. Jesteśmy przekonani, że wypoczniesz u nas jak nigdy i zostaniesz naszym stałym bywalcem.

Dlaczego warto
wybrać naszą ofertę?

Domki w Anaju w Anastazewie to kompleks wygodnych, drewnianych domków, położonych między jeziorami: powidzkim i budzisławskim. Bliskie sąsiedztwo natury, przytulne sypialnie, mała architektura (w tym chata grillowa, boisko do siatkówki, stoły i krzesła do wspólnego biesiadowania) będą gwarancją udanego wypoczynku.

Chata na Skrzynce, znajdująca się na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego i Powidzko-Bieniszewskiego Obszaru Chronionego pozwoli Ci dosłownie zagłębić się w przebogatej faunie i florze, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Powidzkiego.