Chata na Skrzynce

skrzynka-obrobione

Witamy serdecznie w „Chacie na Skrzynce”. Z radością będziemy gościć Państwa w naszych progach!

Piękno miejscowego środowiska naturalnego od zawsze było nasza pasją. Pewnego dnia postanowiliśmy podzielić się otaczającą nas przyrodą i spokojem z innymi. Wówczas powstała Chata na Skrzynce.
 
Oferujemy Państwu wynajem ekologicznego domu z drewnianych bali na 15 osób ( 5 sypialni, 2 łazienki ) położonego we wsi Skrzynka, nad jeziorem Powidzkim – największym i najczystszym w Wielkopolsce.
 
Coraz więcej osób docenia piękno natury i wypoczynek na jej łonie z dala od miejskiego zgiełku. Tym bardziej cieszymy się, że możemy Państwa zaprosić do naszego świata!
 
Poleca i rekomenduje nas także polski serwis noclegowy meteor-turystyka.pl, który przyznał nam certyfikat „Gwarancja Satysfakcji”.

 

Chata leży w miejscowości Skrzynka na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego i Powidzko–Bieniszewskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.
W okolicy pensjonatu jest duże prawdopodobieństwo zaobserwowania zwierzyny leśnej jak i różnorakiego ptactwa lądowego i wodnego.
To wspaniałe miejsce na polowania z kamerą lub aparatem fotograficznym.

Istnieją tutaj wspaniałe warunki do wędkowania, uprawiania sportów wodnych takich jak żeglarstwo, windsurfing, kajakarstwo. Odległość od domu do dzikiej plaży to około 400m. Piękna okolica zachęca do zwiedzania pieszo lub rowerem – istnieje gęsta sieć ścieżek rowerowych wokół jeziora. Całoroczna Chata zaprasza do poznania uroków okolicy – każda pora roku jest tutaj wyjątkowa!

Mamy nadzieję, że pobyt w naszej “Chacie” przyniesie wszystkim gościom wiele przyjemności. Do zobaczenia!

*Istnieje możliwość wynajmu „Chaty” w celu organizacji wydarzenia. Zadzwoń i dowiedz się więcej.